3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

30.01.2022 TECHNICKÁ POMOC, ODSTRANĚNÍ STROMU ŽIROVNICE - POPELÍN

Jednotka byla vyslána k další události spojené se silný větrem, v tomto případě se jednalo o hlášený strom přes komunikaci, který se nacházel ve směru ze Žirovnice do obce Popelín. Po příjezdu na místo události (cca 1 km za město Žirovnice) bylo zjištěno, že se nachází přes celou šíři komunikace vyvrácený strom. Jednotka provedla rozřezání stromu a odstranění z komunikace. Po provedeném úklidu ukončila jednotka zásah a vrátila zpět na základnu.
30.06.2022 20:29:03
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one