3264x450.JPG
Poslední aktualizace
26.01. 2022

29.06.2021 TECHNICKÁ POMOC, ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ ŽIROVNICE

Jednotka byla vyslána pročištění česel na rybníku Mlýnský. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že došlo k vzedmutí vodní hladiny (cca 20 cm) na rybníku Mlýnský vlivem naplavení kusů dřev a rákosu do stavidel a hrozilo zatopení nemovitostí na kraji rybníka. Jednotka provedla osvícení místa zásahu LED halogenem z výbavy CAS a pomocí trhacích háků postupné odstraňování naplavenin ze stavidel a jejich celkové pročištění. Po ukončení prací na rybníku Mlýnský, přešla jednotka na kontrolu rybníka Hutní, ze kterého odstranila naplavené nečistoty ze stavidel.
20.12.2021 16:15:42
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one