3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

28.12.2021 DOPRAVNÍ NEHODA, SE ZRANĚNÍM ŽIROVNICE - METÁNOV

Jednotka vyjížděla s CAS 20 Scania a DA Ford k hlášené dopravní nehodě 4 km za Žirovnicí ve směru na obec Metánov. Jednotka po příjezdu na místo události provedla zajištění a protipožární opatření na havarovaném automobilu, který se nacházel mimo komunikaci. Řidiče si převzala posádka ZZS, která se na místo události dostavila ihned po našem příjezdu. Jednotka dále na místě události řídila dopravu a po odjezdu posádky ZZS poskytla řidiči tepelný komfort v DA Ford do příjezdu dopravní policie a odtahové služby. Po prošetření dopravní nehody a naložení vozidla na odtahovou službu provedla úklid místa, ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.
IMG_6957.JPEG
IMG_6955.JPEG
IMG_6958.JPEG
30.06.2022 20:24:50
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one