3264x450.JPG
Poslední aktualizace
26.01. 2022

28.05.2021 TECHNICKÁ POMOC, ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ ŽIROVNICE, LITKOVICE

Jednotka vyjížděla na oplach komunikace do obce Litkovice. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o nános bahna na komunikaci z plánovaného převozu sedimentu z rybníku Valacha v Žirovnici. Za pomoci asanační lišty bylo provedeno odstranění nečistot z komunikace.
Dále jednotka provedla po dohodě se zástupcem MěÚ odstranění nečistot z komunikace v ulici Hradecká od rybníku Starý dvůr po odbočku do obce Litkovice, kde se rovněž nacházela vrstva bahna, a hrozilo zde nebezpečí pro projíždějící vozidla. Jednotka pomoci asanační lišty provedla odstranění bahna.
Po ukončení zásahu se vrátila jednotka zpět na zákaldnu.
20.12.2021 16:10:14
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one