3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

23.06.2021 POŽÁR, PRŮMYSLOVÉ, ZEMĚDĚLSKÉ OBJEKTY, SKLADY ŽIROVNICE

Jednotka byla vyslána k hlášenému požáru v průmyslovém objektu firmy v Žirovnici. Po příjezdu na místo události, kde již před objektem čekal zástupce firmy, od kterého bylo zjištěno, že došlo k zahoření CNC stroje. Zahašení bylo provedeno před příjezdem pomocí PHP obsluhou stroje. Byla provedena kontrola stroje, který byl již odpojen od elektřiny. Naše jednotka vyčkala příjezdu jednotky HZS Kamenice nad Lipou a vyšetřovatele příčin požáru. Následně po prohlídce objektu firmy a domluvě s VZ ukončila jednotka činnost a vrátila se zpět na základnu.
20.12.2021 16:14:23
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one