3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

13.06.2021 POŽÁR - EPS, ŽIROVNICE

Jednotka byla vyslána v 1:11 na hlášený požár EPS do hotelu Artaban v Žirovnici. Po příjezdu na místo události se již část ubytovaných hostů nacházela před prostorem hotelu. Po otevření klíčového trezoru a následné kontrole pultu EPS bylo zjištěno, že došlo k sepnutí hlásiče v pokoji. VZ provedl odstavení čidla a vypnutí zvukového hlásiče EPS a průzkumná skupina provedla kontrolu pokoje a zjistila, že návštěvník ubytovaný v hotelu si zapálil v pokoji cigaretu a tím spustil signalizaci EPS. Po kontrole pokoje bylo na KOPIS nahlášeno, že se jedná o planý poplach a k požáru v objektu nedošlo. Po ukončení zásahu se vrátila jednotka zpět na základnu.
20.12.2021 16:10:31
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one