3264x450.JPG
Poslední aktualizace
26.01. 2022

11.05.2021 TECHNICKÁ POMOC, OTEBŘENÍ UZAVŘENÝCH PROSTOR, ŽIROVNICE

Jednotka byla vyslána k otevření uzavřených prostor na Sídliště v Žirovnici. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že došlo k zabouchnutí vchodových dveří do bytu v panelovém domě a před domem se nachází uživatelka s malým dítětem. Po zjištění, že je byt v pronájmu bylo ověřeno u sousedů, zda zde dotyčná opravdu bydlí. Po ověření byl byt otevřen. Uživatelka následně předložila k ověření nájemní smlouvu o užívání bytu. Po úklidu materiálu ukončila jednotka zásah a vrátila se zpět na základnu.
20.12.2021 16:05:26
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one