3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

01. 04. 2021 TECHNICKÁ POMOC, ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ

Jednotka vyjížděla s CAS 20 Scania na odstranění nebezpečných stavů z komunikace a přilehlého parkoviště u hřbitova Starý Dvůr v Žirovnici. Jednotka po příjezdu na místo události zjistila, že je komunikace a přilehlé parkoviště silně znečištěno bahnem z přilehlé stavby. Jednotka provedla pomoci asanační lišty a otočně proudnice očistu komunikace a přilehlého parkoviště, dále provedla pročištění kanalizačního sběrače u kterého provedla tlakování. Na kompletní oplach komunikace a přilehlého parkoviště spotřebovala cca 10.000 litrů vody. Po dokončení prací ukončila jednotka zásah a vrátila se zpět na základnu.
20.12.2021 15:59:41
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one