3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

01.04.2021 POŽÁR, LESNÍ POROST CTIBOŘ

Jednotka byla vyslána s CAS 20 Scania a CAS 32 Tatra k hlášenému požáru po těžbě v lese mezi obce Ctiboř a Častrov. Po příjezdu na místo události a domluvě s VZ JSDH Počátky, připravila jednotka 2 proudy útočného vedení "D" a započala hašení a zabránění šíření požáru na další části lesa. Po částečném zahašení okrajů požárů postupovala jednotka s celkovou likvidací požáru od spodní strany, směrem k horní části požářiště. Během likvidace provedla rozhrabání několika hromad s klestím a provedla jejich prolití. Po prohlášené likvidaci celé události provedla jednotka úklid materiálu a po domluvě s VZ ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu. Na likvidaci události se podílela dále jednotka HZS Pelhřimov, HZS Kamenice nad Lipou, JSDH Počátky a JSDH Častrov.
20.12.2021 16:00:09
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one