3264x450.JPG
Poslední aktualizace
26.01. 2022

22.05.2020 POŽÁR, LESNÍ A POLNÍ POROST STRANNÁ - LITKOVICE

16.06.2020     Autor: Admin
 
Jednotka byla vyslána na hlášený požár viditelný od Žirovnice směrem na Litkovice. Po příjezdu na místo události kontaktoval VZ na místě dozorující osobu, která potvrdila, že má událost ohlášenou. Po komunikaci s KOPIS HZS kraje, bylo domluveno, že jednotka provede průzkum na komunikaci z Litkovic do Žirovnice a podá zprávu. Během odjezdu kontaktoval VZ ohlašovatele, který potvrdil, že vidí na místě události kterou ohlašovat vozidla hasičů. VZ toto ohlásil na KOPIS, že se jedná o plány poplach a jednotka se vrací zpět na základnu.

Tato událost byla první oficiální událost nového zásahového vozidla jednotky SDH města Žirovnice CAS 20 SCANIA.
14.07.2020 16:16:00
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one