3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

21. 12. 2020 TECHNICKÁ POMOC, ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ ŽIROVNICE

V pondělí vyjížděla naše jednotka k úklidu komunikace a přilehlého parkoviště u hřbitova v Žirovnici od nečistot z probíhajících stavebních prací. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se na parkovišti a přilehlé komunikace ve směru ze Žirovnice na Zdešov, nachází kluzké bahno z probíhajících stavebních prací na staveništi. Jednotka pomocí asanační lišty provedla oplach povrhu parkoviště a přilehlé komunikace. Po provedeném oplachu jednotka ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.
17.04.2021 15:01:05
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one