3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

20.06.2020 TECHNICKÁ POMOC, ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ, ŽIROVNICE

Jednotka byla vyslána k hlášené události do ulice U Továrny na čerpání vody. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že došlo k vzedmutí vodní hladiny (cca 30 cm) na rybníku Mlýnský vlivem naplavení kusů dřev a rákosu do stavidel. Jednotka provedla pomocí trhacích háků postupné odstraňování naplavenin ze stavidel a jejich celkové pročištění. V době našeho odjezdu klesla hladina rybníka cca o 15 cm. Po ukončení prací na rybníku Mlýnský, přešla jednotka na kontrolu rybníka hutní, ze kterého odstranila naplavený pařez do stavidel. Po ukončení zásahu provedla jednotka úklid materiálu a přejela do obce Vlčetín na monitoring vodního toku v obci. Po příjezdu do obce Vlčetín, bylo zjištěno, že řeka zde volně protéká. Jednotka tedy ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.
01.08.2021 19:18:05
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one