pozadí plochy.jpg
Poslední aktualizace
05. 05. 2020
24. 2. 2020      Autor: Admin
 
Jednotka se při návratu z předešlého zásahu dostavila k vyvrácenému stromu, který bránil průjezdu přes celou šíři komunikace cca 1 km před obcí Žirovnice. Jednotka provedla jeho odstranění mocí motorové pily, ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.
24. 2. 2020     Autor: Admin
 
Jednotka po ukončení předešlého zásahu přijala do obce Stojčín a cca 50 m před odbočkou na Popelín se nacházel vzrostlý smrk přes celou šíři komunikace. Jednotka provedla rozřezání pomocí motorové pily a odklizení z komunikace. Po zprůjezdnění komunikace pokračovala jednotka dále ve směru na Popelín a Žirovnici.
24. 2. 2020     Autor: Admin
 
Jednotka byla vyslána k hlášenému odstranění stromu na komunikaci ze Žirovnice do obce Stojčín. Jednotka po příjezdu na místo události zjistila, že se vyvrácený strom nachází zaklesnutý v druhém stromu přes celou šíří komunikace. Bylo provedeno odříznutí stromu a stažení pomocí lanového navijáku a jeho následně rozřezání a odstranění mimo komunikaci.
24. 2. 2020     Autor: Admin

Jednotka byla vyslána na pomoc osobě do domu s pečovatelskou službou v Žirovnici.
24. 2. 2020     Autor: Admin
 
V pondělí v odpoledních hodinách byla naše jednotka vyslána k další události na likvidaci stromů spadlých přes komunikaci Žirovnice směr Štítné. Jednotka provedla rozřezání třech stromů pomocí motorové pily a následné odstranění ze silnice. Po ukončení zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu.
24. 2. 2020     Autor: Admin
 
V odpoledních hodinách byla naše jednotka vyslána na likvidaci stromu přes silnici ve směru ze Žirovnice na obec Metánov. Jednotka provedla rozřezání stromu pomocí motorové pily a následné odstranění z komunikace. Po ukončení zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu.
24. 2. 2020     Autor: Admin
 
Dne 10.2.2020 byla jednotka vyslána na vyvrácené stromy přes komunikaci, která byla neprůjezdná. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná 12 stromů přes komunikaci ve směru ze Žirovnice do obce Metánov. Jednotka pomoci MŘP provedla jejich odstranění z komunikace, silnice byla zametena a opět zprůjezdněna.
24. 2. 2020     Autor: Admin
 
Jednotka byla při zpáteční cestě z předchozího zásahu vyslána na strom přes komunikaci, která byla částečně průjezdná. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná strom přes část komunikace ve směru ze Žirovnice na obec Zdešov. Jednotka provedla odklizení mimo vozovku za pomoci MŘP a po dobu zásahu byla řízena doprava v místě události.
24. 2. 2020     Autor: Admin
 
V pondělí byla jednotka vyslána s CAS 24 Liaz odstranění stromu přes komunikaci, která byla neprůjezdná. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná strom přes komunikaci, který byl za pomoci MŘP odstraněn mimo komunikaci.
24. 2. 2020     Autor:Admin
 
Dne 10.2. byla naše jednotka vyslána s CAS 24 Liaz na vyvrácené stromy ze Žirovnice na obec Metánov, po příjezdu na místo bylo průzkume zjištěno že jedná o cca 10 vyvracených stromů přes vozovku. Kvůli padajícím stromům a velkému poryvu větru, bylo po dohodě s KOPIS rozhodnuto, o vrácení jednotky zpět na základnu.
1
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one