3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

12. 8. 2019 DOPRAVNÍ NEHODA, SE ZRANĚNÍM, ŠTÍTNÉ

3. 9. 2019     Autor: Admin

Jednotka byla vyslána k dopravní nehodě na komunikaci Štítné - Nová Včelnice. Po příjezdu na místo události, kde se nacházela posádka ZZS, která měla v péči zraněnou řidičku bylo zjištěno, že došlo k nárazu osobního automobil Škoda Fabia combi do stromu, po kterém se vozidlo přetočilo na střechu a nacházelo se mimo komunikaci. Zraněná osoba byla z vozidla vyproštěna a vozidlo převráceno zpět na kola před naším příjezdem. Jednotka provedla zajištění a protipožární opatření na vozidle a zajistila místo dopravní nehody. Po příjezdu jednotky HZS Kamenice nad Lipou, které bylo místo události předáno se naše jednotka vrátila zpět na základnu.
12.11.2019 13:47:22
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one