3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

11.03.2019 TECHNICKÁ POMOC, ODSTRANĚNÍ STROMŮ ŽIROVNICE - STRANNÁ - ŠTÍTNÉ

9. 7. 2019     Autor: Admin

Jednotka byla vyslána k odstranění spadlého stromu na komunikaci ve směru ze Žirovnice do obce Stranná. Jednotka na této komunikaci odstranila větší větev, která částečně zasahovala do komunikace a pokračovala dále k odstranění 4 vyvrácených stromů na komunikaci ze Štítné do obce Litkovice. Po odstranění těchto stromů a návratu na základnu, jednotka narazila na dalších několik vyvrácených stromů nedaleko obce Litkovice, které pomocí motorové pily odstranila a vrátila se zpět na základnu.
05.09.2019 20:30:54
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one