pozadí plochy.jpg
Poslední aktualizace
09. 02. 2019
9. 7. 2019     Autor: Admin

Jednotka byla vyslána k hlášenému požáru pánských toalet, kde se má nacházet jedna zraněná osoba. Po příjezdu na místo události a přebraných informacích od vrátného provedla jednotka hasební zásah a evakuaci zraněné osoby mimo postiženou oblast a byla ji poskytnuta neodkladná první pomoc. Pro provedeno likvidaci požáru a ukončení zásahu bylo provedeno vyhodnocení cvičení a provedena prohlídka celého areálu firmy.
9. 7. 2019     Autor: Admin

Jednotka byla vyslána ke spolupráci se složkami IZS do obce Počátky, na pátrání po seniorce. Jednotka po příjezdu na místo události byla prováděla pátrání po seniorce dle instrukcí PČR. Po informaci, že byla seniorka nalezena u příbuzných, ukončila jednotka zásah a vrátila se zpět na základnu.
9. 7. 2019     Autor: Admin

Jednotka byla vyslána k hlášenému požáru do skladu v Počátkách. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná pouze o planý poplach. Jednotka se tedy po domluvě s VZ vrátila zpět na základnu.
7. 9. 2019     Autor: Admin

Jednotka vyjížděla do obce Štítné na dovoz vody do místního zemědělského objektu.
9. 7. 2019     Autor: Admin

Jednotka byla vyslána k hlášenému zahoření nečistot v odsavači od strojní brusky v místní firmě. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že došlo k uhašení požáru pomocí PHP zaměstnancem před naším příjezdem. Po ukončení zásahu se vrátila jednotka zpět na základnu.
9. 7. 2019     Autor: Admin

Jednotka vyjížděla na technologickou pomoc dovoz užitkové vody do studny do obce Štítné.
9. 7. 2019     Autor: Admin

Jednotka byla vyslána k hlášené neprůjezdné komunikaci ve směru z obce Cholunná do obce Jakubín. Jednotka po příjezdu na místo události odstranila dva vzrostlé stromy. Po zprůjezdnění komunikace ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.
9. 7. 2019     Autor: Admin

Jednotka byla vyslána KOPIS kraje Vysočina na odstranění stromu z komunikace ve směru ze Žirovnice do obce Stojčín. Jednotka po příjezdu na místo události provedla odstranění jednoho stromu z komunikace. Následně ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.
9. 7. 2019     Autor: Admin

Jednotka vyjížděla na hlášený požár několika stromů podél komunikace z Počátek do obce Stojčín. Po příjezdu na místo události cca 100 m před obec Počátky, kde již zasahovala místní jednotka bylo zjištěno, že došlo k zahoření několika vzrostlých stromů. Jednotka po poradě s velitelem zásahu vyčkala na místě události v záloze až do příjezdu jednotky HZS Kamenice nad Lipou. Následně se vrátila zpět na základnu.
9. 7. 2019     Autor: Admin

Ve čtvrtek vyjížděla naše jednotka do lesní školy v Žirovnici, kde vlivem nízkého stavu hladiny vody a čerstvé výsadbě stromků by docházelo k usychání čerstvé výsadby. Jednotka zde provedla její prolití.
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one