pozadí plochy.jpg
Poslední aktualizace
09. 02. 2019
3. 9. 2019     Autor: Admin

Jednotka vyjížděla do místní firmy kde provedla počištění svodu a vedení pomocí tlakové vody. Po ukončení zásahu se vrátila jednotka zpět na základnu.
3. 9. 2019     Autor: Admin

Jednotka vyjížděla v Žirovnici do ulice Havlíčkovo náměstí, kde provedla ve spolupráci s TS Žirovnice pročištění sběrače a odpadního vedení pomocí tlakové hadice D. Po pročištění ukončila jednotka zásah a vrátila se zpět na základnu.
3. 9. 2019     Autor: Admin

Jednotka byla vyslána k dopravní nehodě na komunikaci Štítné - Nová Včelnice. Po příjezdu na místo události, kde se nacházela posádka ZZS, která měla v péči zraněnou řidičku bylo zjištěno, že došlo k nárazu osobního automobil Škoda Fabia combi do stromu, po kterém se vozidlo přetočilo na střechu a nacházelo se mimo komunikaci. Zraněná osoba byla z vozidla vyproštěna a vozidlo převráceno zpět na kola před naším příjezdem. Jednotka provedla zajištění a protipožární opatření na vozidle a zajistila místo dopravní nehody. Po příjezdu jednotky HZS Kamenice nad Lipou, které bylo místo události předáno se naše jednotka vrátila zpět na základnu.
3. 9. 2019     Autor: Admin

Jednotka vyjížděla k ohlášené likvidaci nebezpečného hmyzu do ulice Nová v Žirovnici. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se nachází vosí roj v okrasném špalku před domem. Jednotka provedla odstranění nebezpečného hmyzu, ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.
3. 9. 2019     Autor: Admin

Dne 4.8.2019 byla naše jednotka vyslána k záchraně zaklíněného psa pod kládami. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o sesunutou hranici klád na psa. Jednotka provedla částečné rozebrání hranice a tím uvolnila psa ze sevření, byl vyproštěn bez zranění. Po předání psa majiteli se jednotka vrátila zpět na základnu.
3. 9. 2019     Autor: Admin

Jednotka vyjížděla na hlášené čištěné drenážní a vsakovací trubky na fotbalový stadion v Žirovnici. Po příjezdu na místo zásahu, kde čekal správce areálu, bylo zjištěno, že došlo k naplavení nečistot do vsakovací trubky pod fotbalovým hřištěm. Jednotka provedla pročištění trubky od naplavenin, ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.
3. 9. 2019     Autor: Admin

Jednotka vyjížděla na odstranění vosího hnízda z garáže rodinného domu v Žirovnici. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se v garáži pod střechou nachází vosí roj a menší hnízdo. Jednotka provedla pomocí vysavače odstranění vos a hnízdo odřízla do pytle a zlikvidovala.
3. 9. 2019     Autor: Admin

Jednotka vyjížděla na hlášený požár EPS do místní firmy. Po příjezdu na místo události, kde se nacházel správce objektu a provedeném průzkumu celého objektu bylo zjištěno, že se jedná o planý poplach a poplach byl spuštěn vlivem velkého tepla v nevyužívaném objektu. Jednotka po domluvě se správcem objektu ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.
3. 9. 2019     Autor: Admin

V pátek v odpoledních hodinách vyjížděla naše jednotka s CAS 32 Tatra a CAS 24 Liaz na hlášený požár strniště se slámou a nesklizeného obilí na poli ve směru ze Žirovnice do obce Zdešov. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno že došlo k požáru na ploše cca 120 x 60 m. Jednotka provedla likvidaci několika ohnisek požáru pomocí vodních proudů z obou vozidel. Po přeorání zasažené plochy ukončila jednotka zásah a vrátila se zpět na základnu. Na likvidaci události se dále podílela jednotka HZS Kamenice nad Lipou a SDH Počátky.
Více v článku.
IMG_5814.JPG
3. 9. 2019     Autor: Admin

V neděli 21.7. vyjížděla naše jednotka s CAS 24 Liaz do domu s pečovatelskou službou v Žirovnici na pomoc posádce ZZS s transportem pacientky do vozidla ZZS.
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one