3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

8. 12. 2018 DOPRAVNÍ NEHODA, SE ZRANĚNÍM, ŽIROVNICE

24. 12. 2018     Autor: Admin

V sobotu 8.12.2018 byla naše jednotka vyslána k dopraví nehodě 2 OA na křižovatku ulic Počátecká a Smetanova. Po příjezdu na místo události jednotka vozidla zabezpečila proti úniku provozních kapalin a pohybu, odpojila akumulátory. Krátce po našem příjezdu se na místo dostavila posádka ZZS, která si přebrala do péče jednu zraněnou osobu. Naše jednotka provedla odklon provozu z důvodu neprůjezdnosti komunikace a řídila na místě nehody dopravu. Po prošetření dopravní nehody PČR provedla naše jednotka odstranění havarovaných vozidel z komunikace a úklid vozovky od střepů a úlomků z vozidel. Po domluvě s dopravní PČR jednotka komunikaci zprůjezdnila, ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.

 
06.01.2019 15:02:58
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one