3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

7. 1. 2018 POŽÁR NÍZKÉ BUDOVY, ČASTRO

23. 1. 2018     Autor: Admin

V neděli 7. 1. 2018 byla vyslána naše jednotka s CAS 24 LIAZ a CAS 32 TATRA k hlášenému požáru nízké budovy do obce Častrov. Po příjezdu na místo události členové jednotky vytvořili dopravní vedení (4 x hadice B 75) a útočné vedení 2 x proud C 52 na zadní část budovy, kde prováděli ochlazování střechy. Na pokyn VZ byl vytvořen otvor do prostoru stropu pomocí motorové pily a jeho rozebrání z důvodu zjištění možných ohnisek. Dále jednotka pomocí vysunovacího žebříku prováděla rozebírání otvorů do střechy a následné vyklízení od uloženého sena. Z důvodu častého střídání zasahujících hasičů v dýchací technice byl na místo události povolán DA Ford Transit s dalšími členy jednotky SDH Žirovnice. Po vyklizení půdního prostoru a dohašení ohnisek byl na pokyn velitele zásahu zásah ukončen a jednotka se vrátila zpět na základnu. K likvidaci tohoto zásahu se dále podílela HZS Kamenice nad Lipou, SDH Počátky a SDH Častrov.
12.02.2018 20:50:23
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one