3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

25. 3. 2018 POŽÁR NÍZKÉ BUDOVY, POČÁTKY

V neděli v 11:28 byla naše jednotka vyslána k hlášenému požáru podkroví rodinného domu v Počátkách. Jednotka na místo události vyjížděla s CAS 24 Liaz 1+3 a CAS 32 T 148 1+1.V Počátkách hořelo podkroví rodinného domu, v péči zdravotníků skončili tři lidé

Škodu v předběžné výši 400 tisíc korun za sebou zanechal nedělní dopolední požár podkroví rodinného domu v ulici Březinova v Počátkách. V péči zdravotníků skončily dvě dospělé osoby a dítě. Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje.

Hlášení o požáru přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina 25. března 2018 v 11,28 hod a na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kamenice nad Lipou společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Počátek a Žirovnice.

Hasičům se podařilo požár velmi rychle lokalizovat. Jednotky dále provedly dohašení jednotlivých ohnisek hoření, rozebraly požárem zasažené konstrukce a objekt odvětraly.
V 13,05 hod byl požár zcela zlikvidován a jednotky se vrátily zpět na své základny.
Hasiči zásahem uchránili majetek za 2,5 milionu korun.

kpt. Ing. Petra Musilová
tisková mluvčí
HZS Kraje Vysočina
Článek převzat z www.hzscr.cz 
 
10.08.2018 17:47:56
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one