3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

17. 12. 2017 TECHNICKÁ POMOC, ZAJIŠTĚNÍ VOZIDLA PO DN, ŽIROVNICE - METÁNOV

23. 1. 2018     Autor: Admin

Ve středu 17. 1. 2018 byla naše jednotka vyslána k technické pomoci u dopravní nehody nákladního automobilu. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že došlo k uvíznutí pravé nápravy návěsu mimo komunikaci vlivem kluzké a sněhem zapadané vozovky cca. kolem 15 hodiny na komunikaci ve směru ze Žirovnice na Metánov. Z důvodu plně naloženého NA díly pro automobilový průmysl nebylo v našich možnostech provést vyproštění návěsu zpět na komunikaci. Po domluvě s řidičem NA bylo zjištěno, že byla na místo události povolána asistenční služba, která se měla na místo dostavit do 30 minut se dvěma vozidly. Z důvodu uvolnění komunikace pro příjezd asistenční služby ve směru od Žirovnice, naše jednotka ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.
10.08.2018 17:45:48
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one