3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

15. 1. 2018 DOPRAVNÍ NEHODA, ZAJIŠTĚNÍ VOZIDLA, ŽIROVNICE

23. 1. 2018     Autor: Admin

Po domluvě s KOPIS Kraje Vysočina a příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se pod hrází rybníka Budín cca v 7 m hloubce nachází OA Škoda Fabia. Po provedeném průzkume bylo zjištěno, že se osobní automobil nachází na kolech, z vozidla nic nevytéká a ve vozidle, ani jeho okolí se nikdo nenachází. Jednotka zabezpečila vozidlo, provedla odpojení akumulátoru a přes KOPIS kraje Vysočina si vyžádala asistenci PČR. Po příjezdu PČR, zjištění a příjezdu majitele vozidla bylo zjištěno, že k nehodě došlo již předešlého večera a domluveno, že si vytažení vozidla zajistí majitel. Následně naše jednotka po domluvě s PČR ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.
10.08.2018 17:44:56
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one