3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

12. 10.2018 POŽÁR, NÍZKÉ BUDOVY ŽIROVNICE

24. 12. 2018     Autor: Admin

V pátek 12. 10. vyjížděla naše jednotka na hlášený požár šaten v Základní škole v Žirovnici. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o prověřovací cvičení. VZ zásahu vytěžil informace od pověřené osoby a zjistil, že žáci a zaměstnanci školy jsou evakuováni na dané místo, kromě jedné třídy, která byla z důvodu zakouření prostor uvězněna ve třídě. Jedna průzkumná skupina 1+1 v dýchací technice provedla vyhledaní a následnou lokalizaci a likvidaci požáru v šatnách pomocí 1 x proud C, druhá skupina 1+1 v dýchací technice provedla kontrolu žáků a kantorů uvězněných ve třídě. Po otevření oken a nasazení přetlakové ventilace byl objekt šaten odvětrán a třída evakuována. Po ukončení zásahu provedla naše jednotka ukázku vybavení a techniky evakuovaným žákům ZŠ a následně se vrátila jednotka zpět na základnu
06.01.2019 14:59:41
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one