3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

24. 12. 2017 NA ŠTĚDRÝ DEN VYJÍŽDĚLA NAŠE JEDNOTKA KE DVĚMA ZÁSAHŮM

25. 12. 2017     Autor: Admin

6:48 TECHNICKÁ POMOC, ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ, ŽIROVNICE - ZDEŠOV

Vyjížděla naše jednotka k vytažení osobního automobilu, které se nacházelo mimo komunikaci. Vozidlo bylo vytaženo zpět na vozovku pomocí navijáku z CAS 24 a následně odtlačeno na zpevněnou plochu, aby nebránilo provozu a komunikaci.


11:13 TECHNICKÁ POMOC, ODSTRANĚNÍ STROMU, ŽIROVNICE - STOJČÍN

Ke druhému zásahu na Štědrý den vyjížděla naše jednotka. Jednalo se o nebezpečně nakloněné stromy nad komunikaci ve směru ze Žirovnice na obec Stojčín. Jednotka provedla odstranění nakloněného stromu nad komunikací a druhého rozlomeného a zakleslého stromu, který hrozil pádem na komunikaci. Ve druhém případě byl ke stažení zaseknutého stromu využit naviják na zásahovém automobilu CAS 24.

23.01.2018 11:39:03
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one