3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

23. 1. 2017 TECHNICKÁ POMOC, ODSTRANĚNÍ STROMU ŽIROVNICE - POPELÍN

26. 1. 2017     Autor: Admin

Dnes vyjížděla naše jednotka k odstranění stromu přes komunikaci ve směru ze Žirovnice na Popelín. Během cesty k zásahu bylo od SUS zjištěno, že došlo ke střetu OA do stromu. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že došlo k vývratu smrku, který se nacházel přes celou komunikaci. OA se nacházelo již na komunikaci a bylo vytaženo z příkopu před naším příjezdem. Jednotka provedla odstranění vyvráceného stromu pomocí motorové pily a úklid vozovky. Po ukončení zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu.
09.04.2017 15:15:02
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one