3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

11. 02. 2017 DOPRAVNÍ NEHODA, VYPROŠTĚNÍ OSOB ŽIROVNICE

20. 2. 2017     Autor: Admin

V sobotu v 2:52 byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě s vyproštěním osob na komunikaci ze Žirovnice na Počátky. Po příjezdu členů jednotky na hasičskou zbrojnici, bylo zjištěno, že k dopravní nehodě došlo přímo před domovskou stanicí. Členové ihned započali s vyproštěním dvou osob z havarovaného vozidla, které se nacházelo na pravém boku. Jednotka poskytla do příjezdu ZZS předlékařskou pomoc. dále provedla zajištění vozidla. Po prošetření DN, provedla společně s JPO I. stanice Kamenice nad Lipou odstranění vozidla a úklid vozovky.

Po ukončení zásahu se vrátila zpět na základnu. Na místě dále zasahovala JPO Počátky.

08.05.2017 17:43:53
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one