3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

27. 7. 2016 DOPRAVNÍ NEHODA, UVOLNĚNÍ KOMUNIKACE, ODTAŽENÍ ŽIROVNICE – STOJČÍN

30. 7. 2016     Autor: Admin

Jednotka byla v 21:41 vyslána k zajištění vozidla po dopravní nehodě na komunikaci číslo 1329 ve směru ze Žirovnice na Stojčín. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se OA Honda Civik nacházelo v levém příkopu ve směru na obec Stojčín. Ve vozidle cestoval řidič a spolujezdkyně. Jednotka provedla předlékařskou první pomoc a VZ na KOPIS vyžádal příjezd ZZS. Dále jednotka provedla protipožární opatření na havarovaném vozidle a opatření proti úniku nebezpečných látek. Po příjezdu jednotky HZS Kamenice nad Lipou spolupracovala s jednotkou. Po odjezdu HZS Kamenice nad Lipou provedla osvětlení místa nehody a po prošetření PČR asistovala s naložením vozidla na odtahovou službu. Následně provedla úklid místa nehody, ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.
30.08.2016 19:17:40
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one