3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

25. 1. 2016 DOPRAVNÍ NEHODA, UVOLNĚNÍ KOMUNIKACE, ODTAŽENÍ VOZIDEL ŽIROVNICE - POČÁTKY

26. 1. 2016     Autor: Admin

Na žádost OPIS kraje Vysočina, vyjela naše jednotka s CAS 24 Liaz v počtu 6+1 na hlášenou dopravní nehodu na komunikaci II. třídy č. 132 ve směru ze Žirovnice na Počátky. Po příjezdu na místo události, bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o DN jednoho OA Škoda Felicia, které viselo na svodidlech nad potokem. Jednotka provedla zajištění vozidla před pádem pomocí popruhů, dále na vozidle provedla protipožární opatření. Po příjezdu jednotky HZS Kamenice nad Lipou a prošetření této nehody PČR spolupracovala naše jednotka s naložením vozidla na odtahovou službu a provedení uklidu. Po ukončení zásahu se vrátila zpět na základnu.
30.05.2016 15:46:26
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one