3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

14. 4. 2016 DOPRAVNÍ NEHODA, VYPROŠTĚNÍ OSOB ŽIROVNICE

17. 4. 2016     Autor: Admin

Ve čtvrtek krátce před 20. hodinou byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě, kdy se dle informací mělo nacházet vozidlo v potoce. Po příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že se vozidlo nachází v potoce. Jednotka provedla zajištění místa proti úniku PHM a náplní vozidla, dále byla na potok umístěna norná stěna na zachytání uniklých provozních náplní vozidla. Řidička se nacházela na místě bez zranění. Vytažení vozidla z potoku bylo provedeno pomocí traktoru. Na místě události dále zasahovala jednotka HZS Kamenice nad Lipou a JSDH Počátky.
30.05.2016 15:59:28
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one