3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

1. 8. 2016 POŽÁR, NÍZKÉ BUDOVY POLESÍ

Včera, krátce po třetí hodině odpolední byla naše jednotka vyslána s CAS 24 Liaz a CAS 32 T 148 k požáru kuchyně do obce Polesí. Po příjezdu na místo události, kde již zasahovala JSDH Počátky bylo zjištěno, že došlo k požáru vybavení kuchyně, který zasahující jednotka zlikvidovala práškovým hasicím přístrojem. Po příjezdu jednotky HZS Pelhřimov, se naše jednotka vrátila zpět na základnu. Na místo události se dostavilo pouze vozidlo CAS 32 T 148, vozidlo CAS 24 Liaz mělo během cesty závadu na hydraulice spojky (prasklá hydraulická hadice), vozidlo se tedy vrátilo zpět na základnu a bylo dáno mimo provoz. Po výměně prasklé hadice a odvzdušnění systému bylo vozidlo uvedeno opět do provozu a zařazeno do výjezdu.
30.08.2016 19:18:32
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one