3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

31. 3. 2015 TECHNICKÁ POMOC, ODSTRAŇOVÁNÍ PŘEKÁŽEK ŽIROVNICE, SÍDLIŠTĚ

1. 4. 2015     Autor: Admin

V 19:12 byla vyslána osádka zásahového vozidla CAS 24 LIAZ OPIS Jihlava k již třetímu zásahu, opět se jednalo vlivem silného větru k vyvrácení vzrostlého stromu. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že zde došlo k vyvrácení smrku, který byl zaklesnut o druhý strom a ohrožoval komunikaci, chodník a kotelnu panelového domu. Jednotka zabezpečila místo a velitel rozhodl vyčkat až se a místo dostaví zástupci města. Následně byl strom za pomocí těžké techniky stržen. Jednotka následně provedla částečné uvolnění komunikace a ohlásila ukončení zásahu a návrat na základnu. 
22.06.2015 14:08:12
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one