3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

31. 12. 2015 POŽÁR CHATY V POČÁTKÁCH

4. 1. 2016     Autor: Admin

Ve čtvrtek krátce po jedné hodině ranní byla naše jednotka vyslána na hlášený požár chatky v Počátkách ve směru na obec Ctiboř. Po příjezdu na místo události, kde již zasahovala jednotka SDH Počátky a informací od velitele zásahu byl na likvidaci požáru a ochrany okolních chat vytvořeny dva proudy. Celkové uhašení požáru se podařilo jednotkám krátce před půl čtvrtou ráno. Při požáru došlo k uhynutí několika slepic a králíků. Po likvidaci požáru se jednotka vrátila zpět na základnu. Na místě události dále zasahovala jednotka HZS Kamenice nad Lipou.
30.05.2016 15:43:19
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one