3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022
V tabulce si můžete prohlédnout počty zásahů, na kterých naše jednotka SDH Žirovnice zasahovala v roce 2015.
 
Druh události Počet zásahu
Požár 9
Dopravní nehoda 11
Technická pomoc 29
Ostatni pomoc 1
Planý poplach 0
Celkem 50
4. 1. 2016      Autor: Admin

Ve čtvrtek v dopoledních hodinách byla naše jednotka vyslána k odstranění padlého stromu přes komunikaci. Jednotka po příjezdu na místo události provedla odstranění padlého stromu z komunikace a následně se vrátila zpět na základnu.
4. 1. 2016     Autor: Admin

Ve čtvrtek krátce po jedné hodině ranní byla naše jednotka vyslána na hlášený požár chatky v Počátkách ve směru na obec Ctiboř. Po příjezdu na místo události, kde již zasahovala jednotka SDH Počátky a informací od velitele zásahu byl na likvidaci požáru a ochrany okolních chat vytvořeny dva proudy. Celkové uhašení požáru se podařilo jednotkám krátce před půl čtvrtou ráno. Při požáru došlo k uhynutí několika slepic a králíků. Po likvidaci požáru se jednotka vrátila zpět na základnu. Na místě události dále zasahovala jednotka HZS Kamenice nad Lipou.
25. 12. 2015     Autor: Admin

V sobotu v 5:10 byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě na komunikaci III. třídy č. 132112. Po příjezdu na místo události zde již zasahovala osádka PČR, ZZS s jednotkou SDH Počátky. Velitel naší jednotky kontaktoval velitele zásahu, který mu sdělil, že osádka naší jednotky není již potřeba a vozidlo bude po prošetření vytaženo. Naše jednotka tak vyčkala ve svém vozidle do příjezdu jednotky HZS Kamenice nad Lipou a následně se vrátila zpět na základnu.
5. 12. 2015     Autor: Admin

V pátek v 10:38 byla naše jednotka vyslána na pomoc zdravotní záchranné službě s transportem pacienta do vozidla ZZS do bytového domu do ulice Žižkova v Žirovnici.
26. 11. 2015     Autor: Admin

Dnes v 15:34 hodin byla naše jednotka vyslána na hlášený požár to firmy ITW Construction. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o taktické cvičení. Ač se jednalo o taktické cvičení, o kterém jsou jednotky, které se účastní zásahu předem informovány, tak o tomto cvičení věděl pouze velitel jednotky a velitelé družstev. Jednotka na místě události průzkumem zjistila z pultu EPS, v jaké části objektu došlo k požáru, provedla uzavření všech přívodů energii, likvidaci "požáru" a odvětrání prostoru. Během zásahu se na místo události dostavila jednotka HZS Kamenice nad Lipou.
Více v článku.         
16. 11. 2015     Autor: Admin

Dnes v 10:39 byla naše jednotka vyslána do Komenského ulice v Žirovnici. Po příjezdu na místo události provedla naše jednotka dohašení doutnající matrace v jednom z podkrovních bytů.
15. 11. 2015     Autor: Admin

Dnes v 00:17 byla naše jednotka vyslána k požáru bytového domu v Komeského ulici v Žirovnici. Po příjezdu na místo zásahu, byla již velká část střechy zasažena požárem. Velitel zásahu ihned žádal OPIS kraje Vysočina o posilovou jednotku s výškovou technikou a vyhlášení druhého stupně požárního poplachu.
DSCF3521.JPG
3. 11. 2015     Autor: Admin

Dnes v 7:54 a v 11:03 byla vyslána naše jednotka na pomoc s transportem nepohyblivého pacienta do vozidla ČČK.
28. 10. 2015     Autor: Admin

V pondělí v dopoledních hodinách byla naše jednotka přes drobné problémy vyslána k požáru kuchyně do Počátek. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o prověřovací cvičení. Na místě události dále zasahovaly jednotky SDH Počátky a HZS Kamenice nad Lipou. Po ukončení cvičení se naše jednotka vrátila zpět na základnu.
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one