3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

4. 1. 2014 POŽÁR KOMÍNOVÉHO TĚLESA STOJČÍN

Dnes 4. 1. 2014 v 16:25 byla naše jednotka vyslána k požáru komínového tělesa dvojdomku v obci Stojčín. Dle informací OPIS se uvnitř nachází nepohyblivý majitel. Po příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že zde došlo k požáru sazí v komíně. Vnitřní část domu nebyla nijak zasažena, proto nebyla nutná evakuace majitele. Jednotka na místě provedla uzavření klapky do komínového tělesa a vyčkala celkového vyhasnutí kotle. Po příjezdu jednotky HZS Kamenice nad Lipou, bylo provedeno sražení sazí v komíně. Jednotka následně opustila místo zásahu a vrátila se zpět na základnu. Na místo události se dále dostavila jednotka SDH Počátky.
25.02.2014 21:25:30
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one