3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

3. 3. 2014 DOPRAVNÍ NEHODA, VYPROŠTĚNÍ OSOB ŽIROVNICE

Dnes v 18:15 byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě osobního vozidla, která byla nahlášena ve směru ze Žirovnice na obec Počátky u hřbitova. Jednotka si ověřovala místo události a dle OPIS došlo k špatnému nahlášení DN, jednotka se tedy otočila a vyrazila na komunikaci ze Žirovnice ve směru na J. Hradec. Po příjezdu na místo zásahu bylo průzkumem zjištěno, že došlo k nárazu OA do zdi hřbitova. Zraněná osoba byla již v péči ZZS, jednotka provedla odpojení akumulátoru, následně do příjezdu dopravní PČR řídila dopravu. Po zdokumentování nehody provedla jednotka úklid místa nehody a po dohodě s PČR se vrátila na základnu.

 
IMAG2624.jpg
IMAG2625.jpg
IMAG2626.jpg
27.08.2014 00:02:24
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one