3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022
26. 11. 2014     Autor: Admin

V úterý v 19:26 byla naše jednotka vyslána na úklid po dopravní nehodě na komunikaci ve směru z obce Pelec do Kamenice nad Lipou, kde došlo ke srážce osobního vozidla s divočákem. Po příjedzu na místo události, kde již zasahovala jednotka HZS Kamenice nad Lipou se naše jednotka po dohodě s velitelem zásahu vrátila zpět na základnu.
5. 11. 2014     Autor: Admin

Dnes v 17:22 byla naše jednotka vyslána k provedení monitoringu komínu u rodinného domu v Žirovnici. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že došlo k zakouření prostoru mezi stropem a podlahou. Aby bylo vyloučeno, že se zde nenachází ohnisko požáru, nechal si velitel zásahu povolat příslušníka HZS Pelhřimov s termokamerou. Za použití termokamery byl prostor podlahy důkladně prohledán, ale dle hodnot na kameře k žádnému zahoření nedošlo a proto se jednotka mohla vrátit zpět na základnu.
22. 9. 2014     Autor: Admin

V pátek krátce před 14. hodinou vyjížděla naše jednotka vyslána k požáru dvou ohnisek za obci Stranná ve směru na Metánov.
22. 9. 2014     Autor: Admin

V sobotu 13. 9. 2014 v 6:50 byla naše jednotka vyslána k hlášenému požáru balíku na poli ve směru ze Žirovnice na Vlčetín. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že došlo k zahoření cca 0,5 m2 balíku se slámou. Jednotka provedla pomocí vysokotlakého proudu uhašení tohoto ohniska. Následně se vrátila zpět na základnu.
Autor: Admin     12. 9. 2014

Dnes v 16:23 byla jednotka vyslána k pátrání po pohřešované osobě v lesích nedaleko Častrova. Jednotka vyčkala na stanici příchodu co nejvíce členů JSDH a následně se vydala do obce Častrov, kde byl v 17. hodin sraz všech povolaných jednotek. Krátce po příjezdu na místo srazu byla PČR informována, že se nezvěstná osoba dostavila v pořádku k vozidlu. Jednotka se tedy po domluvě s PČR vrátila zpět na základnu.
12. 9. 2014     Autor: Admin

V úterý ve 4:50 ráno, byla naše jednotka vyslána k hlášenému požáru  čidlem EPS v distribučním skladu v Počátkách. Po příjezdu na místo události, kde již zasahovala jednotka SDH Počátky bylo zjištěno, že se jedná pouze o planý poplach. Naše jednotka se následně vrátila zpět na základnu.
22. 8. 2014     Autor: Admin

Ve čtvrtek v 10:32 byla jednotka SDH Žirovnice vyslána k dopravní nehodě se zraněním na komunikaci III. třídy 13212 ve směru z obce Stojčín na Počátky. Po příjezdu na místo události, kde došlo ke střetu 1 OA do stromu. Ještě před příjezdem jednotek, měla zraněnou osobu v péči ZZS. Po příjezdu jednotky HZS Kamenice nad Lipou se naše jednotka vrátila zpět na základnu. Na místě zasahovala jednotka SDH Počátky, SDH Žirovnice a HZS Kamenice nad Lipou.
DSCF2256.JPG
DSCF2260.JPG
V pátek v 10:06 byla naše jednotka vyslána na žádost PČR k otevření rodinného domu v Žirovnici.
V 10:03 byla naše jednotka vyslána k úklidu po dopravní nehodě. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že zde havaroval samopojízdný zametací stroj. Nehoda se obešla bez zranění, jednotky na místě události provedly úklid uniklého oleje.
DSCF2237.JPG
DSCF2241.JPG
Ve 22:33 byla vyslána naše jednotka ke spolupráci se složkami IZS do hotelu Perla v Žirovnici, kde byla ohlášena bomba.
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one