pozadí plochy.jpg
Poslední aktualizace
09. 02. 2019
10. 3. 2013     Autor: Admin

Krátce po 14. hodině odpolední byla naše jednotka vyslána k záchraně psa ze zamrzlého rybníka Hutní. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že došlo k prolomení ledu pod psem, který se nacházel ve vodě a nemohl se dostat zpět. Jednotka se pomocí lodě dostala k psovi, kterého vytáhla do lodě a vrátila se s ním zpět na břeh, kde ho předala zpět majitelce. Po uklizení lodě zpět na vozík se vrátila jednotka na základu. Více FOTO v textu.

IMG_1486.jpg
IMG_1488.jpg
IMG_1498.jpg
IMG_1497.jpg
21. 2. 2013     Autor: Admin

Krátce po poledni, přesněji ve 12:09 byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě u obce Stojčín. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že zde došlo k nehodě jednoho osobního vozidla bez zranění. Na místě nehody začala zasahovat jednotka SDH Počátky, která dorazila pár okamžiků před naší jednotkou. Po příjezdu jednotky HZS Kamenice nad Lipou se naše jednotka vrátila zpět na základnu.

21. 2. 2013     Autor: Admin

Na žádost KOPIS Jihlava vyjížděla naše jednotka v 15:47 hodin na hlášenou dopravní nehodu s vyproštěním na komunikaci v okolí zámku. Během cesty k zásahu bylo místo upřesněno, havarované vozidlo se nacházelo pod hrází rybníka Budín ve směru ze Žirovnice k obci Stojčín. Jednotka provedla zajištěni místa nehody a odpojení autobaterie. Po prošetření dopravní nehody provedla jednotka pomocí navijáku vytažení vozidla zpět na komunikaci a odtlačení mimo komunikaci. Jednotka se následně vrátila zpět na základnu. Více FOTO v textu.

IMG_1442.jpg
IMG_1435.jpg

29. 1. 2013    Autor: Admin

Dnes ve 13:02 hodin byla naše jednotka vyslána k technickému zásahu za obec Cholunná. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že zde došlo k pádu dvou stromů přes vozovku. Jednotka provedla pomocí motorové pily rozřezání kmene stromu a následně uklidila vozovku. Dále velitel zásahu informoval PČR o nutnosti vyhledání majitele lesa a zajištění šesti stromů, které jsou silně nakloněny nad vozovku a hrozí pádem na ni. Jednotka následně ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.

  
14.1.2013     Autor: Admin


V 5:03 vyjížděla naše jednotka k dopravní nehodě ve směru ze Žirovnice k obci Stranná. Během cesty bylo zjištěno že se havarované vozidlo nachází již v Žirovnici, nedaleko pouťového parkoviště. Zde se nacházelo vozidlo mimo komunikaci převrácené na boku. Jednotka provedla vytažení vozidla na komunikaci. Po odstranění pozůstatků této nehody se vrátila jednotka zpět na základnu.
IMG_1387.jpg
IMG_1388.jpg
IMG_1389.jpg
14.1.2013     Autor: Admin


V dopoledních hodinách vyjížděla naše jednotka k hlášené dopravní nehodě dvou vozidel u obce Stojčín. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že došlo ke srážce dvou vozidel. Na místě již zasahovala jednotka SDH Počátky, po dohodě s velitelem zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu.
IMG_1386.jpg
IMG_1385.jpg
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one