3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

6. 7. 2012 TECHNICKÁ POMOC ŽIROVNICE - ŠTÍTNÉ

10. 7. 2012     Autor: Admin

V 18:53 hodin byla naše jednotka vyslána k odstranění popadaných stromů na silnici ve směru ze Žirovnice na obec Vlčetín. Na vozovce se zde nacházelo pouze několik polámaných částí stromu, tyto větve jednotka odstranila a vracela se zpět na základnu. Po cestě zpět, byla ale odvolána na popadané stromy ve směru ze Žirovnice na obec Litkovice a Štítné. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že zde došlo k polomu vzrostlé břízy. Jednotka provedla uvázaní lanového navijáku na část přelomeného stromu a pomocí motorové pily provedla podříznutí stromu. Následně jednotka odstranila část rozřezaného stromu mimo komunikaci. Jednotka dále pokračovala s odstraňováním popadaných stromů k obci Litkovice a následně k obci Štítné. Za celý zásah jednotka odstranila cca 15 stromů z pozemní komunikace.
10.07.2012 18:32:15
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one