3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

5. 7. 2012 TECHNICKÁ POMOC ŽIROVNICE - LITKOVICE

10. 7. 2012     Autor: Admin

Po příjezdu z předešlého zásahu ve Stojčíně, byla naše jednotka vyslána k padlému stromu který bránil průjezdu na komunikaci ze Žirovnice do obce Litkovice. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo částečnému ulomení vzrostlému stromu. Jedntoka provedla zajištění stromu a provedla jeho podříznutí a odstranění z komunikace. Po uklizení komunikace provedla jednotka průzkum na komunikaci ve směru na Litkovice, Štítné, Stranná zda se zde nenacházejí popadané stromy. Jednotka žádné stromy nenalezla a vrátila se zpět na základnu.
10.07.2012 20:30:43
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one