3264x450.JPG
Poslední aktualizace
26.01. 2022

5. 7. 2012 POŽÁR LESNÍHO POROSTU

10. 7. 2012     Autor: Admin

Krátce před 20. hodinou byla naše jednotka vyslána na lesní požár u obce Stojčín. Po příjezdu na místo jednotka započala s průzkumem místa a vyhledávala místo požáru. Po průjezdu kolem železniční trati ve směru z obce Stojčín do obce Popelín, bylo zjištěno že došlo k polomu slabého stromu, který spadl na trakční vedení a tím došlo k slabému zahoření. Trakční vedení se nacházelo mimo kolejiště. Na místo se dostavila jednotka HZS J. Hradec, která zde vyčkala příjezdu HZSP SŽDC z Českých Budějovic, naše jednotka se vrátila zpět na základnu.
10.07.2012 18:16:45
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one