3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

25. 6. 2012 DOPRAVNÍ NEHODA POČÁTKY - LESKOVEC

26. 6. 2012     Autor: Admin

Dne 25. června v 5:45 hodin byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě s nutností vyproštění na silnici vedoucí z Počátek na obec Horní Cerekev. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že došlo k čelnímu střetu osobního automobilu se stromem.

Více ve článku Polici ČR.

Dne 25. června v 5,40 hodin se stala tragická dopravní nehoda mezi obcí Leskovec a Počátky. Při průjezdu levotočivou zatáčkou nezvládl řidič vozidla Citroen Saxo řízení vozidla a z dosud nezjištěných příčin vjel na pravou krajnici, kde čelně narazil do stromu.
Osmapadesátiletý řidič na místě nehody zemřel. Příčina okolností dopravní nehody je předmětem dalšího šetření. Tato nehoda se zařadila jako druhá v pořadí do bilance tragických dopravních nehod v letošním roce na Pelhřimovsku.

 

26.06.2012 18:32:00
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one