3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

13. 1. 2011 POŽÁR PRŮMYSLOVÉHO OBJEKTU ŽIROVNICE

 

19. 1. 2011     Autor: Admin

Ve večerních hodinách byl naší jednotce vyhlášen poplach a následně vyslána na požár průmyslového objeku firmy na výrobu malířských válečků. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že v žádné části objektu nezní varovný zvuk EPS. Po otevření objektu byl proveden průzkum místa na kterém se žádný požár nevyskytoval. Po ukončení zasahu, kdy nejspíše došlo k poruše na el. části EPS a následnému nahlášení požáru na KOPIS Jihlava se jednotky vrátily zpět na základnu. Na zásahu se podílely jednotky HZS Kamenice nad Lipou, SDH Žirovnice, SDH Počátky.

 

19.01.2011 10:40:59
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one