21.08. 2020

1. 12. 2011 SPOLUPRÁCE SE SLOŽKAMI IZS V POČÁTKÁCH

4. 12. 2011     Autor: Admin

Krátce po 15. hodině odpolední byla naše jednotka vyslána ke spolupráci se složkami IZS v Počátkách. Dle vyrozumění od KOPIS Jihlava se jednotka měla dostavit na oddělení PČR v Počátkách, kde bylo shromáždění členů jednotek a následné získání bližších informací. Po příjezdu na místo bylo zjištěno že dojde k pátrání po jedné pohřešované osobě, která se nachází v okolí města Počátky. Jednotka dle informací od PČR provedla pátrání na místech, kde by se osoba měla nacházet. Zde byla ve spolupráci policie a hasičů zanedlouho nalezena. Po ukončení pátrací akce se jednotka vrátila zpět na základnu.

19.01.2014 16:52:36