3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

15.7.2010 POŽÁR KARTONU ŽIROVNICE - NÁMĚTOVÉ CVIČENÍ

21.7.2010     Autor: Admin

 

Krátce po jedenácté hodině večerní byla naše jednotka vyslána k požáru v místní firmě. Po příjezdu na místo bylo zjistěno, že se jendá o požár kartónů v lisovně. Jednotka ihned na pokyn velitele započala provádět likvidační práce. Zde se jednalo pouze o cvičení, které mělo prověřit připravenost povolaných jednotek hasičů, jejich dojezdové časy, vzájemnou komunikaci pří zásahu, schopnosti velitele i záchranářskou práci během požáru. Na zásahu se podílely jednotky HZS Kamenice nad Lipou, SDH Žirovnice, SDH Počátky.

19.01.2014 16:50:01
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one