3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

FORD TRANSIT DA – L1Z
DA - Dopravní automobil, L - vozidlo do 7500 kg, 1 – silniční podvozek, Z – vybavení základní
U JEDNOTKY SDH ŽIROVNICE: OD ROKU 2015
 
Jedná se o 9-ti místné vozidlo Ford Transit v provedení BUS. Vozidlo je vybaveno motorem o výkonu 85 kW, ABS, ESP, klimatizací a tažným zařízením. Toto vozidlo přednostně slouží k dopravě zasahujících hasičů a vybavení na místo zásahu.
 
Vozidlo Ford Transit je vybaveno podle vyhlášky 53/2010 Sb. o technických podmínkách požární techniky v základním provedení. Jedná se lehké vozidlo (od 2000 – 7500 kg), typ podvozku: silniční, vybavení: základní. Vozidlo bylo pořízeno zřizovatelem jednotky Městem Žirovnice, za již dosluhující vozidlo DA 9 Avia. Vozidlo je v základním provedení ve stříbrné metalíze, změna barvy do červené s bílým pruhem, je provedena pomocí polepů.
 
Dopravení automobil je vybaven modrou majákovou rampou v přední části vozidla a středovým majákem v zadní části vozidla. Ovládání majáku a vrzu je z prostoru kabiny. Vozidlo je dále vybaveno 2 x přenosné světlo, 2 x hasicí přístroj, 2 x vyprošťovací nůž (řezák) a rozbíječ skla, 1 x VRVN, 1 x lékárna typ III., 12 x ochranné rukavice nitrilové, 1 x vytyčovací páska.
 

Základní technické údaje FORD TRANSIT DA – L1Z
 
Motor:
Obsah                                    2198 ccm
Výkon                                    85 kW
Počet válců                            4
 
Rozměry:
Délka                                     5,332 m
Výška                                     2,000 m
 
Hmotnost:
Celková                                  3 000 kg
Nosnost                                  878 kg
 
Ostatní:
Počet míst                              1 + 8
Karoserie                               BUS, 9 míst
Barva                                     červená
Vybavení                                Autorádio, centrál, El. Okna, klimatizace, multifunkční volant, tempomat, vyhřívané čelní sklo, lékárnička velikosti III., přenosný hasicí přístroj práškový, ruční vyprošťovací nástroj, řezák na pásy, vytyčovací páska, svítilna, ochranné rukavice

 

WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one