21.08. 2020

13.9.2008 Žirovnický podzim

Dnes od dopoledních hodin se u hasičské zbrojnice v Žirovnici konala soutež mladých hasičů ,,ŽIROVNICKÝ PODZIM 2008", který je započítávaný do ligy mladých hasičů okresu Pelhřimov. Soutěže se zúčastnilo 23 družstev mladých hasičů. Soutěž byla vypsána pro mladší a starší, ale družstva soutěžila dohromady, každé družstvo vždy dva pokusy. Soutěžilo se za hasičskou zbrojnicí v disciplíně Požární útok PLAMEN - podle Směrnice pro celoroční činnost kolektivů mladých hasičů a to na dvou základnách.

Nejlepšího času dosáhlo družstvo Rohovky I. a to ve druhém pokusu 14:80.

V tomto družstvě byl i nejlepší proudař soutěže, který dosáhl krásného času 14:25 vteřiny.

Na druhém místě se umístilo družstvo Rohovky II. s časem 16:28. Při tomto útoku došklo k náhodě, kdy oba proudaři sestříkli v naprosto shodném čase.

Jako třetí se umístilo družstvo z Čejova I., které dosáhlo času 16:86. Naše družstvo mladých hasičů se v obou pokusech představilo jako první a v prvním pokusu, po menších problémech na stroji, dosáhlo času 37:09 (LP 35:97). Ve druhém pokusu se našemu družstvu dařilo ještě méně, ale i s problémem které družstvo mělo, útok dokončilo a dosáhlo času 40:92 (PP 40:32). S výsledně lepším časem 37:09 se naše družstvo umístilo na 20. místě.

Více info a kompletní výsledky dodám v brzké době.

Ostatní fota ze soutěže naleznete ZDE!

22.11.2016 22:02:15