3264x450.JPG
Poslední aktualizace
21.08. 2020

9. – 10. 6. 2017 SOUSTŘEDĚNÍ MLADÝCH HASIČŮ ŽIROVNICE

O víkendu 9. a 10. 6. se uskutečnilo víkendové soustředění mladých hasičů na hasičské zbrojnici v Žirovnici. Oba dva dny hasiči pilně trénovali teorii i praxi v disciplínách požární sportu. V pátek navečer bylo připraveno opékání buřtů. Od sobotního dopoledne probíhala příprava dráhy na disciplíny CTIF, štafetu CTIF, štafetu dvojic a požárního útoku. Krátce po poledni se do Žirovnice dostavilo družstvo mladých hasičů z Popelína, kteří společně s naší mládeží nacvičovali všechny disciplíny. Po ukončení tréninku si děti prohlédli hasičskou techniku ve vybavení naší jednotky a následně si je postupně vyzvedávali rodiče do svých domovů.
19.08.2017 13:51:40
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one