3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022
Sbor dobrovolných hasičů Žirovnice si Vás dovoluje pozvat na soutěže mladých hasičů, která se koná dne 31. 8. 2019 v Žirovnici.
Pozvánka mládež 2019 - 1.jpg
Pozvánka mládež 2019 - 2.jpg
Více v článku.
O víkendu 9. a 10. 6. se uskutečnilo víkendové soustředění mladých hasičů na hasičské zbrojnici v Žirovnici. Oba dva dny hasiči pilně trénovali teorii i praxi v disciplínách požární sportu. V pátek navečer bylo připraveno opékání buřtů. Od sobotního dopoledne probíhala příprava dráhy na disciplíny CTIF, štafetu CTIF, štafetu dvojic a požárního útoku. Krátce po poledni se do Žirovnice dostavilo družstvo mladých hasičů z Popelína, kteří společně s naší mládeží nacvičovali všechny disciplíny. Po ukončení tréninku si děti prohlédli hasičskou techniku ve vybavení naší jednotky a následně si je postupně vyzvedávali rodiče do svých domovů.
Video od pana Josefa Preisingera

1. 9. 2016     Autor: Admin

V sobotu 27. 8. 2016 se v Žirovnici na parkovišti pod náměstím konala soutěž mladých hasičů "ŽIROVNICKÝ PODZIM" zařazená do ligy mladých hasičů okresu Pelhřimov. Tato liga se koná na nástřikové terče. Nástřikové terče znamenají, že proudaři musí naplnit terč 10ti litry vody, kdy až následně dojde k zastavení času. Stejně tak tomu bylo i v Žirovnici, soutěž probíhala na dvě dráhy. Na soutěž do Žirovnice se dostavilo celkem 18 družstev mladých hasičů, která se dále dělila na kategorii mladších (9 družstev) a kategorii starších (9 družstev). Jako doplňkovou disciplínou byla štafeta dvojic.

Více v článku.

WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one