pozadí plochy.jpg
Poslední aktualizace
09. 02. 2019
9. 7. 2019     Autor: Admin

Jednotka byla vyslána k odstranění spadlého stromu na komunikaci ve směru ze Žirovnice do obce Stranná. Jednotka na této komunikaci odstranila větší větev, která částečně zasahovala do komunikace a pokračovala dále k odstranění 4 vyvrácených stromů na komunikaci ze Štítné do obce Litkovice. Po odstranění těchto stromů a návratu na základnu, jednotka narazila na dalších několik vyvrácených stromů nedaleko obce Litkovice, které pomocí motorové pily odstranila a vrátila se zpět na základnu.
9. 7. 2019     Autor: Admin

Naše jednotka vyjížděla k likvidaci dalších popadaných stromů, a to na komunikaci ze Žirovnice do obce Popelín. Jednotka po příjezdu na místo události provedla odstranění 2 vyvrácených stromů.
9. 7. 2019     Autor: Admin

Jednotka přejížděla cca o 1 km dále ve směru na Žirovnici, kde se přes celou šíři komunikace nacházelo 7 vyvrácených stromů. Z důvodu velkého nebezpečí vlivem silného větru při jejich likvidaci, jednotka přerušila zásah a vrátila se zpět na základnu.
9. 7. 2019     Autor: Admin

V neděli ve 23:23 byla naše jednotka vyslána k odstranění stromu na komunikaci mezi obce Cholunná a Jakubín. Jednotka na místě provedla odstranění stromu pomocí motorové pily. Po ukončení zásahu, přejížděla naše jednotka k další události.
9. 7. 2019     Autor: Admin

Jednotka zasahovala u odstranění 3 stromů na komunikaci ze Žirovnice do obce Metánov. Jednotka provedla jejich odstranění pomocí motorové pily.
9. 7. 2019     Autor: Admin

V neděli v ranních hodinách byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě se zraněním a možným vyproštěním osob na komunikaci ve směru ze Žirovnice na Zdešov, kde došlo k nárazu osobního automobilu do stromu. Na místě dále zasahovala jednotka HZS Kamenice n/L, SDH Počátky, ZZS Počátky a LZS Jčk.
Více v článku.
9. 7. 2019     Autor: Admin

V neděli krátce po půlnoci byla naše jednotka vyslána s DA Ford Transit k odstranění stromů z komunikace ve směru ze Žirovnice na obec Popelín
9. 7. 2019     Autor: Admin

V sobotu byla naše jednotka vyslána k odstranění popadaných stromů na železniční trati Počátky-Žirovnice - Jindřichů Hradec a na motorový vlak. Jednotka zde spolupracovala s jednotkou SDH Počátky.
9. 7. 2019     Autor: Admin

Jednotka vyjížděla na oplach silně znečištěné a kluzké komunikace, kde vlivem deště došlo k naplavení nečistot.

 
03.03.2019     Autor: Admin

Ve čtvrtek ve 3:18 byla naše jednotka vyslána k hlášenému požár v rodinném domě v obci Častrov. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že došlo k požáru kotle v přízemí domu.
03.03.2019     Autor: Admin 

Ve středu, krátce před půl druhou vyjížděla naše jednotka s CAS 24 Liaz k hlášenému požáru EPS do obce Počátky. Po příjezdu na místo události a domluvě s velitelem zásahu bylo zjištěno, že se jedná o planý poplach. Jednotka se tedy vrátila zpět na základnu.
03.03.2019     Autor: Admin

Ve čtvrtek 14.2. vyjížděla naše jednotka na žádost posádky ZZS k asistenci při transportu pacienta do rodinného domu v Žirovnici.
09.02.2019     Autor: Admin

Dne 7.2.2019 byla naše jednotka vyslána na likvidaci požáru přilehlé kotelny rodinného domu do obce Ctiboř. Po příjezdu na místo události začala naše jednotka na žádost velitele zásahu odvětrávat prostor pomocí přetlakového ventilátoru. Po příjezdu jednotky HZS Kamenice nad Lipou a následné redukci sil a prostředků novým velitelem zásahu se naše jednotka vrátila zpět na základnu.
03.02.2019     Autor: Admin

Ve čtvrtek vyjížděla naše jednotka na žádost PČR k otevření a zajištění přístupu do objektu rodinného domu v Žirovnici, kde se měla nacházet jedna osoba.
03.02.2019     Autor: Admin

Dne 24.1.2019 byla vyslána naše jednotka na odstranění sněhového převisu na rodinném domě V Žirovnici. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o ledový převis ze střechy zmíněného domu nad veřejnou komunikací a chodníkem. Z důvodu stávajícího ohrožení chodníku a komunikace provedla jednotka odstranění převisu a uklizení komunikace beze škod na majetku. Po ukončení zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu.
21. 01. 2019     Autor: Admin

Jednotka byla vyslána ke dvěma událostem kde provedla jednotka odstranění sněhových převisů a zmrazků ze střechy v Žirovnici.
16.01.2019     Autor: Admin

V úterý vyjížděla naše jednotka k hlášenému otevření uzavřených prostor do ulice Sídliště v Žirovnici. Po příjezdu na místo události vyčkala naše jednotka příjezdu PČR a po ověření totožnosti provedla otevření dveří pomocí pazetu. Po ukončení zásahu se vrátila zpět na základnu.
16.01.2018     Autor: Admin

V sobotu dále vyjížděla naše jednotka s CAS 24 Liaz k odstranění stromu z komunikace ve směru ze Žirovnice na obec Popelín. Jednotka po příjezdu na místo události provedla odstranění vzrostlého stromu z komunikace pomocí motorové pily a provedla úklid komunikace.
001.JPG
002.JPG
16.01.2019     Autor: Admin

V sobotu vyjížděla naše jednotka k odstranění stromu z komunikace ve směru z obce Stojčín na Popelín. Jednotka po příjezdu na místo události provedla odstranění stromu pomocí motorové pily a provedla úklid komunikace.
16.01.2019     Autor: Admin

Ve čtvrtek vyjížděla naše jednotka k asistenci posádce ZZS s transportem pacienta z RD do vozidla ZZS v Žirovnici.
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one