14.10. 2020
4.10.2020     Autor: Admin

Ve středu, 23.9. byla vyslána jednotka na požár kamen v RD v obci Počátky. Po příjezdu na místo zásahu, bylo po dohodě z velitelem zásahu domluveno, že na místě zůstane CAS 32 T148 jako záloha. CAS 20 SCANIA byla poslána zpět na základnu. Na místě události zasahovala dále jednotka SDH Počátky a HZS Kamenice nad Lipou.
3. 10. 2020     Autor: Admin

V neděli v ranních hodinách vyjížděla naše jednotka k transportu pacienta z podkroví RD do vozidla ZZS.
3. 10. 2020     Autor: Admin

V pondělí krátce před druhou hodinou odpoledne vyjížděla naše jednotka s CAS 20 Scania k dopravní nehodě dvou automobilů se zraněním. Po příjezdu na místo události ošetřovala posádka ZZS dvě zraněné osoby a jednotka provedla stabilizaci a zajištění vozidel, provedla zasypání uniklých kapalin z vozidla a provedla odpojení akumulátorů. Po zdokumentování nehody .....
Více v článku.
1599499436961 (1).jpg
eRouška.jpg

Nainstalujte si i Vy eRouska.cz 2.1 a pomozte zabránit s šířením viru COVID-19 i mezi námi.

Nová eRouska.cz funguje na App Store i na Google Play.

Tato aplikace nejde prakticky využít na sledování osob, nikdo neví KDE jste byli, ani s KÝM, hygiena Vám v případě kontaktu s pozitivní osobou zašle upozornění a je pouze na Vás jak se zachováte.

21.08.2020     Autor: Admin

Naše jednotka byla vyslána na požár haly v areálu firmy v Žirovnici. Jednotka po příjezdu na místo události průzkumem zjistila, že se jedná o hlášenou událost pomocí EPS. Po provedeném průzkumu bylo zjištěno, že se jedná o planý poplach.
21.08.2020     Autor: Admin

Jednotka byla vyslána na likvidaci nebezpečného hmyzu ve výšce 7 m v Žirovnici. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se nachází vosí hnízdo v prostoru střechy. Jednotka provedla pomocí nastavovacího žebříku mechanické odstranění a prostor, kde se hnízdo nacházelo vystříkala přípravkem k tomu určeným.
Po provedeném úklidu materiálu se vrátila zpět na základnu.
21.08.2020     Autor: Admin

Dnes v dopoledních hodinách vyjížděla naše jednotka s CAS 20 Scania k transportu pacienta do vozidla ZZS zde v Žirovnici.
06.08.2020     Autor: Admin

V úterý podvečer byla naše jednotka vyslána KOPIS HZS s CAS 20 Scania k transportu pacienta do vozidla ZZS zde v Žirovnici.

20.07.2020     Autor: Admin

V pondělí 6.7.2020 byla naše jednotka požádána na pomoc se zajištěním soutěžního odpoledne na dětském táboře Nová Častoboř v bývalé areálu Jitřenka. Jednotka sboru dobrovolných hasičů na místě zajistila pro soutěžní odpoledne výrobu dětské pěny. Jelikož naše jednotka nedisponuje agregátem na výrobu lehké pěny, tak byl osloven sousední sbor z Počátek, který nám s výrobou pěny pomohl. Po dokončení soutěže provedli členové JSDH ukázku vybavení na zásahových vozidlech naší jednotky. Děti měli možnost vyzkoušet vybavení ve kterém členové zasahují, každý mohl vyzkoušet zásahovou přilbu, zásahový oblek, nebo že dýchací přístroj na zádech je rozhodně těžší jak aktovka do školy.

Doufáme, že se ukázka naší techniky a vybavení líbala a děti si ji užily stejně jako my.

21.07.2020     Autor: Admin

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.
2