09. 02. 2019

31. 8. 2019 SOUTĚŽ THL Kozmice

Tento den se v Žirovnici pořádají hned dvě soutěže. První je soutěž mladých hasičů "ŽIROVNICKÝ PODZIM", která začíná dopoledne a večer noční soutěž mužů a žen "O PERLEŤOVOU PLATEKU". Po přípravě na soutěž mladých hasičů vyrážíme do Kozmic na 13. kolo THL. Po příjezdu na místo jdeme na start mezi prvními a vybíháme, útok vypadá slibně ale bohužel levému proudaři vypadavá cele klubko z ruky a tím pro nás útok končí a znamená neplatný pokus. Po odběhnutí a úklidu materiálu se vracíme zpátky do Žirovnice na přípravu noční soutěže a 11. kola PLPÚ.

Složení týmu:
Koš: Švadlena Petr