3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

28.04.2021 TECHNICKÁ POMOC, ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ

Jednotka byla vyslána do obce Štítné na tlakování kanalizace. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem a domluvou se zástupcem fi. zjištěno, že došlo k zanesení kanalizačních vpustí v ustájení skotu a vlivem deště k vyplavení části ustájení. Zaměstnanci již před naším příjezdem prováděli odhrnutí naplavených nečistot a čištění vpustí. Jednotka na místě provedla pomocí 1x C a nástavce na tlakování pročištění několika vpustí. Po provedeném vyčištění ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.
01.08.2021 19:04:47
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one